Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Novo

Погледнете го нашето видео

ЕКСПЕРТИ ЗА ИСТАНБУЛ

Истанбул: Најдобрата терапија за секого

Ако барате агенција за „бегство од реалноста“ и истражување на Истанбул, тогаш вие се наоѓате на вистинската веб-страница. Ние сме експерти за градот на два континента. Дозволете да сме дел од вашата авантура!

ШТО ИМАМЕ НОВО ЗА ВАС:

Летувајте во 2019та!

Кога се работи за летен одмор, секој сака да го резервира со време. Затоа и ние ви ги нудиме следниве дестинации:

weekend

ПРОДОЛЖЕНИ ВИКЕНДИ

Секој сака да го искористи продолжениот викенд на добра авантура. Дали се тоа два, три, четири или повеќе денови не е важно, важно е да се има волјата за патување. Погледнете повеќе кои дестинации се достапни за наредно патување.

„LAST MINUTE“ ПОНУДИ:

Искористете го тоа што е останато! Патувајте по најниска цена! Сега! Веднаш!

нова година
Овозможете си дочек на новата година како што ви…
Времетраење: 2 ноќевања/4 дена
викенд патување
ПРОГРАМАТА И ЦЕНИТЕ СЕ ИСТАКНАТИ ПОД НАСЛОВОТ И СЛИКАТА…
2 ноќевања/4 дена
викенд патување
Градот Дарувар е поставен врз темелите од некогашната римска населба,…
2 ноќевања/4 дена

Вила Врадис

/ per person
Вила Врадис се наоѓа во Ипсос на островот Крф…
Времетраење: 8 дена
Вила Анастасија e нов објект во нашата понуда Лето 2019 Грција. Вилата…
Времетрање: 8 дена/ Соби за: 2-5 лица
Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 3-4 лица

БАРАТЕ НЕШТО СПЕЦИФИЧНО?

Што е тоа кое ве прави среќни? Дали имате посебено барање? Планина, река, езеро?

Сакате да сте во тек со понудите?

You don't have permission to register