Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Image Alt

ВИКЕНД ПАТУВАЊА

ИСКОРИСТИ ГО СЕКОЈ СЛОБОДЕН ДЕН ЗА ПАТУВАЊЕ!
БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА ЗА 24 ТИ МАЈ Промо цена 99 евра (6.140 мкд) до 15.05.2019 Цена на аранжманот 129 €…
2 ноќевања/4 дена

Истанбул за 24-ти Мај

€89 €79 / per person
Нема ништо поубаво од Мај во Истанбул. Пролетно зеленилото кое го окупира градот и одличната медитеранска клима се причина зошто…
2 ноќевања

24-ти Мај на Крф

€105 €89 / per person
24-ти Мај на Крф Уживајте на Крф и истражете дел од островот за 3 дена Авантуристички викенд Термин: 23.05 –…
3 ноќевања/ 4 дена
Искористете го продолжениот викенд за Велигден и патувајте во Истанбул! ТЕРМИН: (ОД 25.04-28.04) ПРОМО ЦЕНА: 75 ЕВРА/4650 ДЕНАРИ (УПЛАТА ДО: 25.03)…
2 ноќевања/4 дена
ПРОСЛАВЕТЕ ГО 8-МИ МАРТ КАКО ШТО ВИ ДОЛИКУВА! (ОД 07.03-10.03) РЕДОВНА ЦЕНА: 85 ЕВРА /5270 ДЕНАРИ 071/227/837 ИЛИ 071/227/847 ПРВ…
Времетраење: 4 дена
You don't have permission to register