Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Image Alt

КРФ 2019 (30-50% РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ )

Тој што досега го посетил островот Крф со „ESCAPE TRAVEL“ со сигурност посакува да го посети повторно. Магичен остров во Јонското Море кој ги комбинира софистицираната атмосфера, зелените падини, сината вода и долгите песочни плажи.
Вила Врадис се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 100м од одалеченост од плажа позади АБ маркетот. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа(со можност  да се сместат и…
Времетраење: 8 дена
Вила Атанасиус се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 300м од одалеченост од главната плажа. Вилата располага со едноспални апартмани за две лица и дуплекс апартмани за четири лица.…
Времетраење: 8 дена
Вила Елена се наоѓа во Дасиа на островот Крф на 300м од одалеченост од главната плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа. Студиата се опремени со мини кујна, купатило+wc.…
Времетраење: 8 дена
ЗАДОВОЛСТВО:
РЕАЛИЗИРАНИ АРАНЖМАНИ
ОКОЛУ 3400 ПАТНИКА
You don't have permission to register