Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Image Alt

ЛЕТО 2019

СИТЕ ПОНУДИ ЗА ЛЕТУВАЊЕ НА ХАЛКИДИКИ НА ЕДНО МЕСТО:

Вила Михаела се наоѓа во Неа Плагиа и е лоцирана на сама плажа (30м), односно плажата и куќата ја дели…
Вила Кози се наоѓа во Неа Флогита на сама плажа, на само 3-4 минути оддaлеченост од познатиот бар на плажа…
7 ноќевања/ 8 дена/ Соби за 4 лица
Вилата „Никити Беј“ се наоѓа во Никити на околу 200 метри од плажа. Располага со трокреветни и четирикреветни студија коишто…
Времетраење: 8 дена/ Соби за: 3 или 4 лица
Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5-6…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 5-6 лица
Вила Анастасија e нов објект во нашата понуда Лето 2019 Грција. Вилата е лоцирана на 80м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно.…
Времетрање: 8 дена/ Соби за: 2-5 лица
Вила Анастасија 2 (Лемониа) е нова во нашата понуда. Поставена е на сама плажа располага со дуплекс апартмани реновирани пред…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 4-6 лица
Вила Анастасија 3 (Еродиус) е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани со 2…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 4-6 лица
Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак / во местото Полихроно на 200 метри од плажа. Сместување: Располага со модерно опремени…
Времетраење: 8 дена/ Соби за 4 лица
Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на градот…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 3-4 лица

СИТЕ ПОНУДИ ЗА ЛЕТУВАЊЕ НА ОСТРОВ КРФ 2019 НА ЕДНО МЕСТО:

Вила Атанасиус се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 300м од одалеченост од главната плажа. Вилата располага со едноспални апартмани за две лица и дуплекс апартмани за четири лица. Апартманите имаат оделна кујна, купатило+ wc и балкон. Просториите немаат ТВ. Сите простории поседуваат wi-fi мрежа. Дел од дуплекс апартманите располагаат со два тоалети и два балкони. Во непосредна близина на вилата се наоѓаат маркети и ресторани. Битно е да се потенцира дека не во секоја кујна има рерна, во некои има само решо и дека одредени апартмани […]
Времетраење: 8 дена

Вила Врадис

/ per person
Вила Врадис се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 100м од одалеченост од плажа позади АБ маркетот. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа(со можност  да се сместат и 4 лица).На само 2 минути од вилата е најголемиот маркет во Ипсос, АБ. Околу вилата има други вили. Секое студио располага со мини кујна (не во секоја кујна има рерна, во некои има само решо), wc+купатило, интернет и паркинг простор. Во студиата има брачен и единечен кревет. Патниците кои сакаат клима во студиото истото треба да го нагласат […]
Времетраење: 8 дена

Вила Елена

/ per person
Вила Елена се наоѓа во Дасиа на островот Крф на 450 метри  одалеченост од главната плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа. Студиата се опремени со мини кујна, купатило+wc. Студиата се наоѓаат на приземје. Сите простории поседуваат wi-fi мрежа. НЕ сите од студиата располагаат со клима уреди, доколку некој сака да користи клима уред за време на одморот тоа го најавува во агенција при уплата. Вилата се наоѓа во околина која е типична за селце на островот, односно при вашето престојување во неа ќе имате чувство како […]
Времетраење: 8 дена
На ваше барање, нашата агенција организира десетдневен одмор на остров Крф со вклучен превоз! Сместувањето е во Ипсос во вила Врадис и вила Атанасиус во кои може да најдете сместување и на седум ноќи со вклучен превоз. Термините коишто се одредени за 10 и 9 ноќевања се со сместување во дуплекс апартмани и во трикреветни студиа: 06.07.2019 до 16.07.2019 (Термин на 10 ноќевања) ЦЕНА: 239 ЕВРА ПО ЛИЦЕ СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ, А ТРЕТО И ЧЕТВРТО ЛИЦЕ ПЛАЌААТ ПО 150 ЕВРА! 22.08.2019 до 31.08.2019 (Термин на 9 ноќевања) ЦЕНА: […]
10 или 9 ноќевања
You don't have permission to register