Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Image Alt

ОСТАНАТИ ПОНУДИ

Сте биле наши пантици? Ви се допаднало како работиме? Сте прошетале наоколу со нас, а сакате уште? Дозволете ни да ви препорачаме места кои мора да ги посетите!
Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секое студио е комплетно опремено со…
7 и 10 ноќевања
Релативно новоградба лоцирана во помирен дел на Ипсос – Крф, на 600м од плажата. Вила Јулианос располага со: Студија за 2 лица Апартман за 4 лица дуплекс (со посебни спални)…
Времетраење: 8 дена
ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ ГЕРАКИНИ Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. Се наоѓа на почетокот на вториот крак – Ситонија, Самото место Геракини нуди можност за прекрасен релаксирачки…
7 ноќевања/ 8 дена
СТУДИЈА ПОППИС – А категорија – се наоѓаат во првиот ред на шеталиштето во Калитеа. СТУДИЈА ПОППИС се оддалечени од градската плажа околу 150 метри. Вилата располага со 12 двокреветни…
7 ноќевања/ 8 дена
Кефалонија е најголемиот Јонски остров, сместен јужно од Лефкада и Итака и северно од Закинтос. Кефалонија е грчки остров, кој ќе Ве маѓепса на прв поглед. Обалата му е преполна…
Неа Флогита- Вила Литца   Вила Литца е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вила Корфу, и на околу 70м од плажата. Располага со 1/5 апартман, простран,…
Времетраење: 8 дена
Вила Литца 2   Вила Литца 2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу и на околу 50м од плажата. Располага со четворокреветни апартмани и трокреветни студиа,…
Времетраење: 8 дена
Вилата Бела се наоѓа на 100м оддалеченост од центар на Ханиоти спроти ресторан Зорбас и на 100м од плажата.Располага со двоспален апартман идеален за 5 возрасни лица. Едната спална соба…
Времетраење: 8 дена/ Соби за: 4-5 лица
You don't have permission to register