Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Image Alt

ЛЕТО НА ХАЛКИДИКИ: ПРВ И ВТОР КРАК

Вила Кози се наоѓа во Неа Флогита на сама плажа, на само 3-4 минути оддaлеченост од познатиот бар на плажа “Пастази”. Вилата располага со 1/3 студио и 1/4 апартман кои…
7 ноќевања/ 8 дена/ Соби за 4 лица
Вилата „Никити Беј“ се наоѓа во Никити на околу 200 метри од плажа. Располага со трокреветни и четирикреветни студија коишто се опремени со мини кујна, тоалет со купатило, тераси, клима…
Времетраење: 8 дена/ Соби за: 3 или 4 лица
Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5-6 лица на приземје, прв и втор кат. Сите се опремени…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 5-6 лица
Вила Анастасија e нов објект во нашата понуда Лето 2019 Грција. Вилата е лоцирана на 80м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно. Во својот состав располага со 4 апартмани за 2-5 лица распоредени на прв…
Времетрање: 8 дена/ Соби за: 2-5 лица
Вила Анастасија 2 (Лемониа) е нова во нашата понуда. Поставена е на сама плажа располага со дуплекс апартмани реновирани пред неколку години. Во наш закуп имаме четворокреветен дуплекс апартман со…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 4-6 лица
Вила Анастасија 3 (Еродиус) е лоцирана во мирниот дел на Полихроно на 30м од плажа. Располага со четворокреветни дуплекс апартмани со 2 одделни спални соби и дневна со кујна и 2 софи. ,…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 4-6 лица
Локација: Халкидики / Касандра, Прв Крак / во местото Полихроно на 200 метри од плажа. Сместување: Располага со модерно опремени четирикреветни апартмани на високо приземје и кат. Апартманите се сотавени…
Времетраење: 8 дена/ Соби за 4 лица
Вила “Тасула” се наоѓа на една од најдобрите локации во Полихроно и e oдалечена на 50м од плажа.Од центарот на градот е одалечена околу 200м. Вилата располага со 3 апартмани, во…
Времетраење: 8 дена/ Соби: 3-4 лица
You don't have permission to register