Вила Василис

Вила Василис се наоѓа во мирниот дел на Ипсос. Располага со двокреветни и трокреветни студија. Опремени со мини кујна, купатило, Wi-Fi. Секое од сместувањата има тераса.

Собите се пространи и светли, се наоѓаат на високо приземје и прв спрат. Кујните имаат фрижидер. Одалечено е пет минути пеш од плажата во Ипсос.

Најнови патувања