Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Image Alt

ВИКЕНД ПАТУВАЊA 2019

искористи го секој слободен ден за патување!

Искоритете го секој продолжен викенд во годината. Погледнете ги нашите аранжмани коишто се создадени се со цел да не изгубите од работното време, а сепак да прошетате надвор од државата. За сите дополнителни прашања, чуствувајте се слободни да не контактирате на 071 227 837 или 071 227 847.

БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА ЗА 24 ТИ МАЈ Промо цена 99 евра (6.140 мкд) до 15.05.2019 Цена на аранжманот 129 €…
2 ноќевања/4 дена

Истанбул за 24-ти Мај

€89 €79 / per person
Нема ништо поубаво од Мај во Истанбул. Пролетно зеленилото кое го окупира градот и одличната медитеранска клима се причина зошто…
2 ноќевања

24-ти Мај на Крф

€105 €89 / per person
24-ти Мај на Крф Уживајте на Крф и истражете дел од островот за 3 дена Авантуристички викенд Термин: 23.05 –…
3 ноќевања/ 4 дена
Искористете го продолжениот викенд за Велигден и патувајте во Истанбул! ТЕРМИН: (ОД 25.04-28.04) ПРОМО ЦЕНА: 75 ЕВРА/4650 ДЕНАРИ (УПЛАТА ДО: 25.03)…
2 ноќевања/4 дена
ПРОСЛАВЕТЕ ГО 8-МИ МАРТ КАКО ШТО ВИ ДОЛИКУВА! (ОД 07.03-10.03) РЕДОВНА ЦЕНА: 85 ЕВРА /5270 ДЕНАРИ 071/227/837 ИЛИ 071/227/847 ПРВ…
Времетраење: 4 дена
You don't have permission to register