Побегнете од реалноста!

Последните објави
Top
Image Alt

ОСТРОВ КРФ

Вила Врадис

/ per person
Вила Врадис се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 100м од одалеченост од плажа позади АБ маркетот. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа(со можност  да се сместат и…
Времетраење: 8 дена
Вила Атанасиус се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 300м од одалеченост од главната плажа. Вилата располага со едноспални апартмани за две лица и дуплекс апартмани за четири лица.…
Времетраење: 8 дена

Вила Елена

/ per person
Вила Елена се наоѓа во Дасиа на островот Крф на 450 метри  одалеченост од главната плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа. Студиата се опремени со мини кујна, купатило+wc.…
Времетраење: 8 дена
На ваше барање, нашата агенција организира десетдневен одмор на остров Крф со вклучен превоз! Сместувањето е во Ипсос во вила Врадис и вила Атанасиус во кои може да најдете сместување…
10 или 9 ноќевања
Вила Василис се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 300м од одалеченост од плажа. Вилата располага со два блока и секој од нив е на два спрата. Најважно од…
7 ноќевања
ЗАДОВОЛСТВО:
РЕАЛИЗИРАНИ АРАНЖМАНИ
ОКОЛУ 3400 ПАТНИКА
You don't have permission to register