Вила Панос – Полихроно

цена од

219

EUR

сега од

180

EUR

Дестинација:
Превоз:
Сместување:
Автобус
Вила

Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 4-5  лица на приземје, прв и втор кат (дуплекс). Сите се опремени со две одвоени спални соби, дневна соба, трпезариска маса, кујна,туш/wc и балкон. Во самата цена е вклучена користење на клима, интернет и бесплатен паркинг. Поради поставеност во близина на централниот дел на Полихроно и во близина на плажата како и поради големите и комотни дуплекс апартмани, вила Панос е одличен избор за фамилии и семејства.

Доколку имате потешкотии да стигнете до вилата, користете ги кординатите

40.018290, 23.524859

Доколку ја гледате понудата од мобилен уред, активирајте ја опцијата за ротирање на вашиот екран

План и програма

Сместување

Вила Панос

Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 4-5 лица на приземје, прв и втор кат. Сите се опремени со две одвоени спални соби, дневна соба, трпезариска маса, кујна,туш/wc и балкон. Во самата цена е вклучена користење на клима, интернет и бесплатен паркинг. Поради поставеност во близина на централниот дел на Полихроно и во близина на плажата како и поради големите и комотни дуплекс апартмани, вила Панос е одличен избор за фамилии и семејства.

Важно

 • Влегувањето во собите е после 14:00ч по локално време
 • Напуштањето на собите е во 10:00ч по локално време
 • За отказ до 30 дена пред патувањето се задржува 5%
 •  За отказ од 29 до 22 дена пред патувањето се заджува 10%
 •  За отказ од 21 до 15 дена пред патувањето се задржува 20%
 •  За отказ од 14 до 08 дена пред патувањето се задржува 50%
 •  За отказ од 07 до 01 дена пред патувањето се задржува 90%
 • Ако патникот не се појави или го откаже аранжманот на денот на неговата реализација, организаторот ќе го наплати целокупниот износ на аранжманот, односно 100%
 • Грчки стандард за брачен кревет 160-180cm
 •  Кујните во сите студиа се опремени со најосновен прибор за подготовка на лесни јадења.
 •  Јачината на сигналот на Интернет, брзината и квалитетот на поврзување, како и мрежната стабилност зависи исклучиво од давателот, техничките можности во одморалиштето и самиот регион и други фактори
 •  Фотографиите од сместувачкиот капацитет се од повеќе студиа, а не се селектирани по едно студио.
 • Фотографиите во оригинална големина можете да ги погледнете најгоре во катергорија

 

Доколку сакате да уплатите Online: Задолжително направете предрезервација на 071227847 или пишете ни во порака на нашата фејсбук страница. Бидејќи можно е во системот да се внесуваат повеќе резервации истовремено.

                                                                                            30% попуст до 31.03.2020.

Цени

Поаѓање

17.05.2020

Враќање

24.05.2020

Откажано

Цена

/ EUR

Промо Цена

/ EUR

Поаѓање

24.05.2020

Враќање

31.05.2020

Откажано

Цена

/ EUR

Промо Цена

/ EUR

Поаѓање

31.05.2020

Враќање

07.06.2020

Откажано

Цена

/ EUR

Промо Цена

/ EUR

Поаѓање

07.06.2020

Враќање

14.06.2020

Откажано

Цена

/ EUR

Промо Цена

/ EUR

Поаѓање

15.06.2020

Враќање

21.06.2020

Цена

327 EUR

Промо Цена

270 EUR

Поаѓање

21.06.2020

Враќање

28.06.2020

Цена

360 EUR

Промо Цена

330 EUR

Поаѓање

28.06.2020

Враќање

05.07.2020

Цена

449 EUR

Промо Цена

370 EUR

Поаѓање

05.07.2020

Враќање

12.07.2020

Цена

519 EUR

Промо Цена

420 EUR

Поаѓање

12.07.2020

Враќање

19.07.2020

Цена

529 EUR

Промо Цена

460 EUR

Поаѓање

19.07.2020

Враќање

26.07.2020

Цена

529 EUR

Промо Цена

460 EUR

Поаѓање

26.07.2020

Враќање

02.08.2020

Цена

529 EUR

Промо Цена

460 EUR

Поаѓање

02.08.2020

Враќање

09.08.2020

Цена

529 EUR

Промо Цена

460 EUR

Поаѓање

09.08.2020

Враќање

16.08.2020

Цена

529 EUR

Промо Цена

460 EUR

Поаѓање

16.08.2020

Враќање

23.08.2020

Цена

529 EUR

Промо Цена

460 EUR

Поаѓање

23.08.2020

Враќање

30.08.2020

Цена

509 EUR

Промо Цена

460 EUR

Поаѓање

30.08.2020

Враќање

06.09.2020

Цена

389 EUR

Промо Цена

350 EUR

Поаѓање

06.09.2020

Враќање

13.09.2020

Цена

329 EUR

Промо Цена

290 EUR

Поаѓање

13.09.2020

Враќање

20.09.2020

Цена

259 EUR

Промо Цена

230 EUR

Поаѓање

20.09.2020

Враќање

27.09.2020

Цена

219 EUR

Промо Цена

180 EUR

Што е вклучено во цената

 

 • Сите цени се дадени за 7 ноќи/8 дена освен за терминот од 15.06 – 21.06 кој е на 6 ноќевања.
 • Цените се изразени за наем на апартман без вклучен превоз
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време)
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот
 • Превоз од: Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија
 • Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата поради големата гужва
 • Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.
 • КОРДИНАТИ ОД ВИЛА ПАНОС
  018290, 23.524859

Што не е вклучено во цената

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин

Факултативни излети

Галерија

Локација

Општи услови

Слични патувања

цена од

249

EUR

сега од

249

EUR

цена од

299

EUR

сега од

99

EUR