Лето 2020: Неа Плагиа: Вила Викторија

цена од

180

EUR

сега од

152

EUR

Дестинација:
Превоз:
Сместување:
Сопствен превоз
Вила

Населбата Неа Плагиа е споена со Неа Флогита и изобилува со забавни игри за децата што се лоцирани покрај самата плажа. Целото туристичко место станува атрактивно особено во вечерните часови кога шеталиштето започнува да се полни со најразновидни тезги на отворено каде туристите можат да пазаруваат по пристапни цени. Топлото море, одлично уредената плажа каде можете да изнајмите лежалки и чадори за сонце, како и неколкуте паркови во кои доминираат дрвореди палми ја издвојуваат Неа Плагиа како одлично место за летување на семејства со деца на помала возраст.

План и програма

Не постои програма за ова патување

Сместување

Вила Викторија

Вила Викторија се наоѓа во Неа Плагиа, во најмирниот дел од населбата. Идеала за лица коишто бараат спокоен и мирен одмор. Таа е одалечена околу 50 метри од плажа. Таа располага со два апартмани коишто се наоѓаат на прв и втор спрат. Апартманите располагаат со преградени тераси кои се опремени со надворешна маса и столови. Апартманите се опремени со соба со кујна во која се наоѓа кревет на пуштање за две лица и спална соба со брачен кревет. Климата се наоѓа во кујната соба и е вклучена во цена. Кујната е опремена со рерна и со најосновен прибор за подготовка на лесни јадења.

Видеозапис од 1/4 апартманот на прв кат можете да го погледнете ОВДЕ 

Видеозапис од 1/4 апартманот на втор кат можете да го погледнете ОВДЕ

Важно

 • Влегувањето во собите е после 14:00ч по локално време
 • Напуштањето на собите е во 10:00ч по локално време
 • За отказ до 30 дена пред патувањето се задржува 5%
 • За отказ од 29 до 22 дена пред патувањето се заджува 10%
 • За отказод  21 до 15 дена пред патувањето се задржува 20%
 • За отказод 14 до 08 дена пред патувањето се задржува 50%
 • За отказод 07 до 01 дена пред патувањето се задржува 90%
 • Ако патникот не се појави или го откаже аранжманот на денот на неговата реализација, организаторот ќе го наплати целокупниот износ на аранжманот, односно 100%

Белешки

 • Грчки стандард за брачен кревет 160-180cm
 • Кујните во сите студиа се опремени со најосновен прибор за подготовка на лесни јадења.
 • Јачината на сигналот на Интернет, брзината и квалитетот на поврзување, како и мрежната стабилност зависи исклучиво од давателот, техничките можности во одморалиштето и самиот регион и други фактори
 • Фотографиите од сместувачкиот капацитет се од повеќе студиа, а несеселектирани по едно студио.

Доколку сакате да уплатите Online: Задолжително направете предрезервација на 071227847 или пишете ни во порака на нашата фејсбук страница. Бидејќи можно е во системот да се внесуваат повеќе резервации истовремено.


15%
попуст до 29.02.2020

 

Цени

Поаѓање

17.05.2020

Враќање

26.05.2020

Важи промо цена за наем за 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

180 EUR

Промо Цена

153 EUR

Поаѓање

26.05.2020

Враќање

04.06.2020

Важи промо цена за наем за 9ноќи 4 лица без превоз

Цена

200 EUR

Промо Цена

170 EUR

Поаѓање

04.06.2020

Враќање

13.06.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

240 EUR

Промо Цена

204 EUR

Поаѓање

13.06.2020

Враќање

22.06.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

280 EUR

Промо Цена

238 EUR

Поаѓање

22.06.2020

Враќање

01.07.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

340 EUR

Промо Цена

289 EUR

Поаѓање

01.07.2020

Враќање

10.07.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

400 EUR

Промо Цена

340 EUR

Поаѓање

10.07.2020

Враќање

19.07.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

490 EUR

Промо Цена

416 EUR

Поаѓање

19.07.2020

Враќање

28.07.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

495 EUR

Промо Цена

420 EUR

Поаѓање

19.07.2020

Враќање

28.07.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

495 EUR

Промо Цена

420 EUR

Поаѓање

28.07.2020

Враќање

06.08.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

495 EUR

Промо Цена

420 EUR

Поаѓање

06.08.2020

Враќање

15.08.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

495 EUR

Промо Цена

420 EUR

Поаѓање

15.08.2020

Враќање

24.08.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

450 EUR

Промо Цена

382 EUR

Поаѓање

24.08.2020

Враќање

02.09.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

380 EUR

Промо Цена

323 EUR

Поаѓање

02.09.2020

Враќање

11.09.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

260 EUR

Промо Цена

221 EUR

Поаѓање

11.09.2020

Враќање

20.09.2020

РАСПРОДАДЕНО!

Цена

240 EUR

Поаѓање

20.09.2020

Враќање

29.09.2020

Важи промо цена за наем 9ноќи за 4 лица без превоз

Цена

200 EUR

Промо Цена

170 EUR

Што е вклучено во цената

СМЕСТУВАЊЕТО Е НА 9 НОЌЕВАЊА!

 • За резервација на цените пресметани со попуст е потребно целосна уплата
 • Доплата за туристичка такса 0.5е од ден ( Се плаќа во вилата кај соптсвениците)
 • Цените се наменети за 9 ноќевања за наем на апартман.
 • Цените се израсени во евра/ уплатата е во денарска противредност 1е = 62 денари
 • Во апартманот е дозволено сместување на лица согласно со предвидениот капацитет т.е број на легла.
 • Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни-
 • При генерално чистење на секоја смена, апартманот се напушта во 10:00ч по локално време.
 • Апартманот кој се користи за време на одморот откако ќе се напушти, не се користи повторно од причини што се чисти за наредната смена.
 • Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуват самите гости
 • Климата и интернетот се вклучени во цената
 • Ран букинг не се комбинират со други попусти

Што не е вклучено во цената

 1. За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин од редовната цена
 2. За резервација на редовните цени е доволно 30% уплата. Во случај на откажување, уплатените средства не се рефундираат.
 3. Доплата за патничко осигурување- /

Факултативни излети

За Неа Флогита не постојат активни факултативи


Видеозапис од 1/4 апартманот на прв кат можете да го погледнете ОВДЕ 

Видеозапис од 1/4 апартманот на втор кат можете да го погледнете ОВДЕ

Локација

Општи услови

Слични патувања