Полихроно- Вила Панос Polihrono-Villa Panos

цена од

560

EUR

сега од

159

EUR

Поаѓање:
Враќање:
Дестинација:
Превоз:
Сместување:
16.05.2021
26.09.2021
Автобус
Вила

Вила Панос се наоѓа во Полихроно на 80м од плажа. Вилата располага со апартмани дуплекси со максимален капацитет до 5-6 лица на приземје, прв и втор кат. Сите се опремени со две одвоени спални соби, дневна соба, трпезариска маса, кујна,туш/wc и балкон. Во самата цена е вклученo користење на клима, интернет и бесплатен паркинг. Поради поставеност во близина на централниот дел на Полихроно и во близина на плажата како и поради големите и комотни дуплекс апартмани, вила Панос е одличен избор за фамилии и семејства.Полихроно  е град кој се наоѓа во источниот дел на полуостровот Касандра, Халкидики, Грција. Населението во 2011 година беше 997. Полихроно се наоѓа на североисточниот брег на полуостровот, 4 км северозападно од Ханиоти и 85 км југоисточно од Солун. Постојат шуми на планините во близина на Полихроно и земјоделски површини во близина на крајбрежјето. Туризмот е важен сектор во Полихроно, привлечен од неговата плажа.

Во срцето на Касандра, на помалку од 4 часа возење од Скопје, во заливот Торонеос, се наоѓа едно од најживописните летувалишта на Халкидики – Полихроно.
Познато е по кристалното, тиркизно море, плитко, создадено за детски водени лудувања, како и по бујната медитеранска вегетација. Тука ќе најдете некои од најубавите плажи на првиот крак на Халкидики. Совршено е не само за семеен одмор – Полихроно е одличен избор за сите генерации. Може да уживате во големиот број крајбрежни таверни и барови, но и да прошетате во околните места и плажи, бидејќи локацијата е навистина идеална. Многубројни супермаркети, пекарници ви се на дофат, па нема да ви недостига ништо. Во Полихроно има и аптека и амбуланта, па сигурни сте во секој поглед.

План и програма

Сместување

Вила Панос

Сместувањето е во дуплекс апартмани наменети за 5-6 лица.

Дуплекс апартманите се на приземје, прв и втор кат.

Линк од еден од апартманите 

Важно

 • За цените кои се означени соПРОМО, не подлежат на попусти
 • Цените кои се дадени се за 7 ноќевања со сопствен превоз.
 • Цените за 7 ноќи/8 дена, се дадени за наем на цел Дуплекс Апартман без вклучен превоз
  НАПОМЕНА:
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време)
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот
 • Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.
 • КОРДИНАТИ ОД ВИЛА ПАНОС
  40.018259092131274, 23.524809147895265

Цени

Поаѓање

16.05.2021

Враќање

23.05.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

159 EUR

Поаѓање

23.05.2021

Враќање

30.05.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

180 EUR

Поаѓање

30.05.2021

Враќање

06.06.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

201 EUR

Поаѓање

06.06.2021

Враќање

13.06.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

243 EUR

Поаѓање

13.06.2021

Враќање

20.06.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

286 EUR

Поаѓање

20.06.2021

Враќање

27.06.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

333 EUR

Поаѓање

27.06.2021

Враќање

04.07.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

422 EUR

Поаѓање

04.07.2021

Враќање

11.07.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

528 EUR

Поаѓање

11.07.2021

Враќање

18.07.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

560 EUR

Поаѓање

18.07.2021

Враќање

25.07.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

560 EUR

Поаѓање

25.07.2021

Враќање

01.08.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

560 EUR

Поаѓање

01.08.2021

Враќање

08.08.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

560 EUR

Поаѓање

08.08.2021

Враќање

15.08.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

560 EUR

Поаѓање

15.08.2021

Враќање

22.08.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

444 EUR

Поаѓање

22.08.2021

Враќање

29.08.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

333 EUR

Поаѓање

29.08.2021

Враќање

05.09.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

286 EUR

Поаѓање

05.09.2021

Враќање

12.09.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

243 EUR

Поаѓање

12.09.2021

Враќање

19.09.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

180 EUR

Поаѓање

19.09.2021

Враќање

26.09.2021

Цена за наем на 7 ноќи

Цена

159 EUR

Што е вклучено во цената

 • 7 ноќевања во дуплекс апартмани
 • интернет, клима

Што не е вклучено во цената

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин од редовната цена на аранжманот.

Факултативни излети

Галерија

Локација

Општи услови

Слични патувања