ВИКЕНД ВО БАНСКО: 08.09-10.09.2017

Home // ВИКЕНД ВО БАНСКО: 08.09-10.09.2017

ВИКЕНД ВО БАНСКО

08.09-10.09 2017

ROYAL BANSKO APARTHOTEL 

  • 1 ден : 08.09.2017 (Петок) Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Ноќевање.

 

  • 2 ден : 09.08.2017 (Сабота) Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевања

 

  • 3 ден : 10.08.2017 (Недела)

Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи. Пристигнување во вечерните часови.

Погледнете повеќе фотографии од сместувачкиот капацитет и околината:

Royal Bansko се наоѓа на околу 750 метри од стартната станица на лифтот и околу 350 метри од ски-патот во населбата Кошерината.

Услуги и забава: Спа центар (затворен базен, сауна, парна бања, фитнес); ресторан, лоби бар; паркинг; тенис на терен, билјард; пинг-понг

Соби: Објектот располага со апартман со една спална, две спални и студио.

Сакате да дознаете повеќе инфо за хотелот? Во тој случај посетете ја нивната официјална вебстраница со еден клик ОВДЕ!

Цената на аранжманот е: 65 ЕВРА (по лице) Во цената е вклучено: 2 ноќевања со појадок, ручек и вечера, превоз.

Цената на аранжманот не вклучува: Патничко осигурување

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје, ние кумуницираме преку фејзбук месенџерот, вајбер или инстаграм. Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејзбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка:

Околу превозот! За Банско се заминува од Скопје, притоа може да се приклучите на групата онаму каде што попатно ви е најблиску од вашето место на живеење. Околу транспортот се координираме преку телефонски разговор.