ВИКЕНД ВО БАНСКО: 21.10-23.10.2017

ВИКЕНД ВО БАНСКО

21.10-23.10 2017

ROYAL BANSKO APARTHOTEL 

  • 1 ден : 21.10.2017 (Сабота) Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Ноќевање.
    Инфо за прв ден: За време на првиот ден патниците ги следува вечера, а во текот на денот слободно може да ги користат „Спа центарот“, „Базенот“, „Фитнес салата“, „Салата за спортски активности“.
  • 2 ден : 22.10.2017 (Недела) Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевања
    Инфо за втор ден: За време на вториот ден патниците имаат на располагање доручек, ручек и вечера, а исто така може слободно да ги користат „Спа центарот“, „Базенот“, „Фитнес салата“, „Салата за спортски активности“.
  • 3 ден : 23.10.2017 (Понеделник)
    Инфо за трет ден: За време на третиот ден патниците ги следува појадок, ручек, а веднаш потоа се напушта апартхотелот. Исто така, може слободно да ги користат „Спа центарот“, „Базенот“, „Фитнес салата“, „Салата за спортски активности“ (во ограничено време).

Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи. Пристигнување во вечерните часови.

Погледнете повеќе фотографии од сместувачкиот капацитет и околината:

Royal Bansko се наоѓа на околу 750 метри од стартната станица на лифтот и околу 350 метри од ски-патот во населбата Кошерината.

Услуги и забава: Спа центар (затворен базен, сауна, парна бања, фитнес); ресторан, лоби бар; паркинг; тенис на терен, билјард; пинг-понг

Соби: Објектот располага со апартман со една спална, две спални и студио.

Сакате да дознаете повеќе инфо за хотелот? Во тој случај посетете ја нивната официјална вебстраница со еден клик ОВДЕ!

Цената на аранжманот е: 69 ЕВРА (по лице) Во цената е вклучено: 2 ноќевања со појадок, ручек и вечера, превоз и туристички водич!

Околу храната: Станува збор за шведска маса со вклучен пијалок (вода, сок, чај, кафе)

Цената на аранжманот не вклучува: Патничко осигурување!

Сакате да патувате со нас, а ве загрижува фактот дека нашата агенција се наоѓа во Скопје. Нема никаков проблем околу тоа. Како што работевме досега, така продолжуваме и понатаму. Со патниците коишто не живеат или не се наоѓаат во Скопје, ние кумуницираме преку фејзбук месенџерот, вајбер или инстаграм.Вашите пасоши коишто ни се потребни за склучување на договорот ни ги праќате во директна порака на фејзбук со еден клик ОВДЕ, а ние во истата порака ви го испраќаме потпишан и скениран договорот и ваучерот. Што се однесува до упатата? Истата можете да ја извршите во најблиската пошта или банка на следнава жиро сметка:

Околу превозот! За Банско се заминува од Скопје, притоа може да се приклучите на групата онаму каде што попатно ви е најблиску од вашето место на живеење. Околу транспортот се координираме преку телефонски разговор.