ВИКЕНД ВО БАНСКО 26.08-28.08.2017

Home // ВИКЕНД ВО БАНСКО 26.08-28.08.2017

ВИКЕНД ВО БАНСКО

26.08-28.08.2017

ХОТЕЛ TRINITY BANSKO SPA HOTEL 4*

 • 1 ден : 26.08.2017 (Сабота)
  Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Ноќевање.
 • 2 ден : 27.08.2017 (Недела)
  Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевање
 • 3 ден : 28.08.2017 (Понеделник)Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатна пауза во Метро.Пристигнување во вечерните часови.

Погледнете повеќе фотографии од сместувачкиот капацитет и околината:

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

 • Превоз до наведената дестинација
 • 2 ноќевања на база појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар
 • Туристичка такса

Доколку сте заинтересирани за понудата контактирајте со нас на 071-227-847 или 070-532-693.

Можете дирекно да не контакрате на нашиот фејзбук профил со еден клик ОВДЕ!