Вила Moustakas-Лето 2024 во Полихроно

цена од

560

EUR

сега од

279

EUR

Поаѓање:
Враќање:
Дестинација:
Превоз:
Сместување:

Во срцето на Касандра, на околу 4 часа возење од Скопје, во заливот Торонеос, се наоѓа едно од најживописните летувалишта на Халкидики – Полихроно.
Познато е по кристалното, тиркизно море, плитко, создадено за детски водени лудувања, како и по бујната медитеранска вегетација. Тука ќе најдете некои од најубавите плажи на првиот крак на Халкидики, место совршено за семеен одмор. Во можност сте да уживате во големиот број крајбрежни таверни и барови, но и да се прошетате низ околните места и плажи, бидејќи локацијата е навистина идеална. Многубројни супермаркети и пекари ви се на дофат, така што нема да ви недостига ништо. Во Полихроно има аптека и амбуланта, па сигурни сте во секој поглед.

Вила Moustakas се наоѓа во Полихроно на 30м оддалеченост од плажа. Вилата нуди сместување за 3 лица односно трокреветни студиа со 3 легла од кои едното е на расклопување . Сите соби имаат комплетно опремена мини кујна и прибор во согласност од бројот на легла во собата. Baby cot: на барање.

Студиата се на приземје, прв и втор спрат.

 

Што е вклучено во цената

Цената вклучува:                               

Наем на студио за 7 ноќевања

* Интернет во соба

Што не е вклучено во цената

*Користење на клима уред – 7 еур на ден

* Туристичка такса од 1,5 еур по соба на ноќ која се плаќа на лице место

*Автобуски превоз

* Скопје / Велес / Неготино / Гр. премин Богородица – 45 € за возрасни и 35 € за деца до 11,99 г.

* Струмица, Штип – 60 € за возрасни и 50 € за деца до 11,99 г.

* Битола / Прилеп – 40 € за возрасни и 30 € за деца до 11,99

План и програма

Сместување

Студиа 1/3 и 1/4

Резервирајте online веднаш

КЛИКНЕТЕ НА САКАНИОТ ТЕРМИН ЗА ДА ГИ ВИДИТЕ ЦЕНИТЕ

Важно

Релациите наведени како трансфер се реализираат со патнички возила или комбe.

Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да минува автобус.

Чистење на собите и промена на постелнина: еднаш неделно при превземање на собата.

Влегување во собите е  после 14 часот локално време / напуштање на собите последниот ден до 10 часот наутро.

За уплата
6.000 - 9.000 ден
Cashback

400 ден

За уплата
9.000 - 12.000 ден
Cashback

600 ден

За уплата
12.000 - 15.000 ден
Cashback

800 ден

За уплата
15.000 - 18.000 ден
Cashback

1000 ден

За уплата
18.000 - 21.000 ден
Cashback

1200 ден

За уплата
21.000 - 24.000 ден
Cashback

1400 ден

За уплата
24.000 - 27.000 ден
Cashback

1600 ден

За уплата
27.000 - 30.000 ден
Cashback

1800 ден

За уплата
30.000 - 33.000 ден
Cashback

2000 ден

За уплата
33.000 - 36.000 ден
Cashback

2200 ден

За уплата
36.000 - 39.000 ден
Cashback

2400 ден

За уплата
39.000 - 42.000 ден
Cashback

2600 ден

За уплата
42.000 - 45.000 ден
Cashback

2800 ден

За уплата
45.000 - 65.000 ден
Cashback

3300 ден

За уплата
65.000 - 85.000 ден
Cashback

3700 ден

За уплата
над 85.000 ден
Cashback

4100 ден

Факултативни излети

Фотографии кои раскажуваат

Локација на сместувањето

Општи услови

Слични патувања