Калитеа: Вила Мистрал

цена од

100

EUR

Поаѓање:
Враќање:
Дестинација:
Превоз:
Сместување:
04.06.2022
11.06.2022
Автобус
Вила

Калитеа е туристичко место кое се наоѓа на 70 км. југоисточно од Солун. Голема песочна плажа, кристално чисто море, природна убавина, бујна,медитеранска мирисна вегетација,каде што самата гостопримливост на домаќините го прават ова место примамливо за одмор. Ова место е познато и по големиот број на ноќни клубови кои се најпривлечни за младата популација

Што е вклучено во цената

-Сместување на база 7 ноќевања во вила Мистрал (Mystral)
-Цените се изразени од лице без вклучен превоз

Што не е вклучено во цената

– Задолжително патничко осигурување

– Индивидуални трошоци

-Климата се доплаќа 5 евра од ден

– Задолжителна туристичка такса за Грција 0,5 евра по ден

– Превоз

План и програма

Термините и цените се изразени за наем на студио за 7 ноќи без превоз

Сместување

Вила Мистрал

“Villa Mystral”, се наоѓа во мирниот дел на Калитеа, на 400 метри од плажата и 100 метри од централниот дел на Калитеа. Сите соби поседуваат  кујна, тераса, собите се двокреветни, трокреветни и четворокреветни. Вилата поседува сопствен базен, и WI FI конекција кој може да го користат гостите, исто така во близина на вилата се наоѓа паркинг кој може да го користат гостите.

За повеќе фотографии од вилата скролајте надолу

Локација од вилата погледнете ОВДЕ 

 

Цени

Од

04.06.2022

До

11.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

100 EUR

Од

04.06.2022

До

11.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

70 EUR

Од

04.06.2022

До

11.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

60 EUR

Од

11.06.2022

До

18.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

135 EUR

Од

11.06.2022

До

18.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

90 EUR

Од

11.06.2022

До

18.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

80 EUR

Од

18.06.2022

До

25.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

165 EUR

Од

18.06.2022

До

25.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

109 EUR

Од

18.06.2022

До

25.06.2022

Цена од лице без превоз

Цена

85 EUR

Од

25.06.2022

До

02.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

180 EUR

Од

25.06.2022

До

02.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

125 EUR

Од

25.06.2022

До

02.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

100 EUR

Од

02.07.2022

До

09.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

200 EUR

Од

02.07.2022

До

09.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

140 EUR

Од

02.07.2022

До

09.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

110 EUR

Од

09.07.2022

До

16.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

215 EUR

Од

09.07.2022

До

16.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

150 EUR

Од

09.07.2022

До

16.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

120 EUR

Од

16.07.2022

До

23.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

215 EUR

Од

16.07.2022

До

23.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

150 EUR

Од

16.07.2022

До

23.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

120 EUR

Од

23.07.2022

До

30.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

215 EUR

Од

23.07.2022

До

30.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

150 EUR

Од

23.07.2022

До

30.07.2022

Цена од лице без превоз

Цена

120 EUR

Од

30.07.2022

До

06.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

215 EUR

Од

30.07.2022

До

06.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

150 EUR

Од

30.07.2022

До

06.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

120 EUR

Од

06.08.2022

До

13.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

215 EUR

Од

06.08.2022

До

13.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

150 EUR

Од

06.08.2022

До

13.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

120 EUR

Од

13.08.2022

До

20.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

210 EUR

Од

13.08.2022

До

20.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

145 EUR

Од

13.08.2022

До

20.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

120 EUR

Од

20.08.2022

До

27.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

185 EUR

Од

20.08.2022

До

27.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

130 EUR

Од

20.08.2022

До

27.08.2022

Цена од лице без превоз

Цена

105 EUR

Од

27.08.2022

До

03.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

170 EUR

Од

27.08.2022

До

03.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

120 EUR

Од

27.08.2022

До

03.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

100 EUR

Од

03.09.2022

До

10.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

150 EUR

Од

03.09.2022

До

10.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

80 EUR

Од

03.09.2022

До

10.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

90 EUR

Од

10.09.2022

До

17.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

110 EUR

Од

10.09.2022

До

17.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

80 EUR

Од

10.09.2022

До

17.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

75 EUR

Од

17.09.2022

До

24.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

85 EUR

Од

17.09.2022

До

24.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

60 EUR

Од

17.09.2022

До

24.09.2022

Цена од лице без превоз

Цена

60 EUR

Важно

– Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.

-Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).

– Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести максимум едно дете до 5.99год.

– За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин.

– Попустите Не се комбинираат.

– Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.

– Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 10.00час.

– Во цената е вклучено користење на Wi-Fi (организаторот не гарантира за квалитетот на интернетот).

– Патникот има обврска да ја провери важноста и исправноста на патните исправи, поради кое не може да се направи промена на термин.

– За време на патувањето ќе бидат запазени сите протоколи, задолжителна дезинфекција и одржување.

За уплата
6.000 - 9.000 ден
Cashback

400 ден

За уплата
9.000 - 12.000 ден
Cashback

600 ден

За уплата
12.000 - 15.000 ден
Cashback

800 ден

За уплата
15.000 - 18.000 ден
Cashback

1000 ден

За уплата
18.000 - 21.000 ден
Cashback

1200 ден

За уплата
21.000 - 24.000 ден
Cashback

1400 ден

За уплата
24.000 - 27.000 ден
Cashback

1600 ден

За уплата
27.000 - 30.000 ден
Cashback

1800 ден

За уплата
30.000 - 33.000 ден
Cashback

2000 ден

За уплата
33.000 - 36.000 ден
Cashback

2200 ден

За уплата
36.000 - 39.000 ден
Cashback

2400 ден

За уплата
39.000 - 42.000 ден
Cashback

2600 ден

За уплата
42.000 - 45.000 ден
Cashback

2800 ден

За уплата
45.000 - 65.000 ден
Cashback

3300 ден

За уплата
65.000 - 85.000 ден
Cashback

3700 ден

За уплата
над 85.000 ден
Cashback

4100 ден

Факултативни излети

Не постојат факултативните излети за овој аранжман

Цена за пакет:

Фотографии кои раскажуваат

Локација на сместувањето

Општи услови

Слични патувања