Вила Скаут1 Сутоморе,Црна Гора

цена од

210

EUR

Поаѓање:
Враќање:
Дестинација:
Превоз:
Сместување:
14.06.2023
12.09.2023
Автобус, Сопствен превоз
Вила

Туристичката  населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ.Во еден од нјубавите делови на Јадранското крајбрежје.Со својата долга песочна плажа,прекрасното сино море,како и многубројните ресторани,кафе барови,дискотеки,забавни паркови за деца и други објекти за забава е омилената туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

Сместувањето е во центарот на градот на само 250м. од плажа

План и програма

Сместување

Вила Скаут1

ВИЛА   СКАУТ 1 располага со стандардно опремени соби со тоалет, клима,тв, фрижидер и  со тераса. Во својот сместувачки капацитет има трокреветни и четворокреветни соби.

Цени

Од

14.06.2023

До

23.06.2023

Цена

210 EUR

Од

23.06.2023

До

02.07.2023

Цена

230 EUR

Од

02.07.2023

До

11.07.2023

Цена

250 EUR

Од

11.07.2023

До

20.07.2023

Цена

260 EUR

Од

20.07.2023

До

29.07.2023

Цена

270 EUR

Од

29.07.2023

До

07.08.2023

Цена

270 EUR

Од

07.08.2023

До

16.08.2023

Цена

270 EUR

Од

16.08.2023

До

25.08.2023

Цена

260 EUR

Од

25.08.2023

До

03.09.2023

Цена

240 EUR

Од

03.09.2023

До

12.09.2023

Цена

220 EUR

Што е вклучено во цената

9 ноќевања со појадок и вечера и превоз

Ресторанот за појадок и вечера е на 100м. од вилата

Клима уред

Што не е вклучено во цената

Туристичка такса која се плаќа на лице место

Патничко осигурување

 

Важно

 -Прво дете до 12 год. ПОПУСТ од 50 % од цената на аранжманот

– Второ дете до 12 год. ГРАТИС (доплата за превоз 45 евра) за сместување во 1/3 соба

– Второ дете до 12 год. ПОПУСТ од 50% од цената на аранжманот за сместување во ¼ соба

-Попуст за трето возрасно лице или дете над 12год – 20% попуст

– Дете до  5 год. кое не користи кревет – ГРАТИС (доплата за превоз 25 евра ).

Цените се зададени по лице

-Намалување за патување со сопствен превоз-10е

За уплата
6.000 - 9.000 ден
Cashback

400 ден

За уплата
9.000 - 12.000 ден
Cashback

600 ден

За уплата
12.000 - 15.000 ден
Cashback

800 ден

За уплата
15.000 - 18.000 ден
Cashback

1000 ден

За уплата
18.000 - 21.000 ден
Cashback

1200 ден

За уплата
21.000 - 24.000 ден
Cashback

1400 ден

За уплата
24.000 - 27.000 ден
Cashback

1600 ден

За уплата
27.000 - 30.000 ден
Cashback

1800 ден

За уплата
30.000 - 33.000 ден
Cashback

2000 ден

За уплата
33.000 - 36.000 ден
Cashback

2200 ден

За уплата
36.000 - 39.000 ден
Cashback

2400 ден

За уплата
39.000 - 42.000 ден
Cashback

2600 ден

За уплата
42.000 - 45.000 ден
Cashback

2800 ден

За уплата
45.000 - 65.000 ден
Cashback

3300 ден

За уплата
65.000 - 85.000 ден
Cashback

3700 ден

За уплата
над 85.000 ден
Cashback

4100 ден

Факултативни излети

Фотографии кои раскажуваат

Локација на сместувањето

Општи услови

Слични патувања