Menu

Полихроно 2022: Вила Мескини

Вила Мескини  се наоѓа на 120м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно.Располага со 7 апартмани, 4 на високо приземје и 3 апартмани на прв кат. Секој апартман е опремен со мини кујна, бања, балкон и ТВ. Во апартманите во спалната има два одвоени кревети и еден единечен кревет и во кујната има кревет на спуштање, за две деца до 11.99год. или пак еден возрасен. И еден помал апартман со брачен кревет во спалната и кревет на спуштање во кујната, за 2 деца до 11.99 или пак еден возрасен. Wi-Fi е вклучено во цената. Користење на клима во Јули и Август е вклучена во цената, во Јуни и Септември се доплаќа


За да се вратите на термини и цени кликнете ОВДЕ

Најнови патувања