Menu

Неа Плагиа-Вила Викторија

цена од

210

EUR

Поаѓање:
Враќање:
Дестинација:
Превоз:
Сместување:
26.05.2021
29.09.2021
Автобус,
Вила Викторија

Населбата Неа Плагиа е споена со Неа Флогита и изобилува со забавни игри за децата што се лоцирани покрај самата плажа. Целото туристичко место станува атрактивно особено во вечерните часови кога шеталиштето започнува да се полни со најразновидни тезги на отворено каде туристите можат да пазаруваат по пристапни цени. Топлото море, одлично уредената плажа каде можете да изнајмите лежалки и чадори за сонце, како и неколкуте паркови во кои доминираат дрвореди палми ја издвојуваат Неа Плагиа како одлично место за летување на семејства со деца на помала возраст.

План и програма

Сместување

Вила Викторија: Апартман 1

Вила Викторија се наоѓа во Неа Плагиа (Грција), лоцирана во најмирниот дел од населбата. Идеална за лица коишто бараат спокоен и мирен одмор на 50м оддалеченост од плажата, погодно за фамилија со деца. Апартманите располагаат со преградени тераси кои се опремени со надворешна маса и столови, кујна опремена со рерна и најосновен прибор за подготовка на лесни јадења. Во кујната има кревет на пуштање шо е наменет за две деца или еден родител со дете и посебна спална соба за двајца возрасни или со едно дете. Климата се наоѓа во кујната и е вклучена во цена. Апартманите се наоѓаат на спрат. Погледнете го видеозаписот од сместувањето со еден клик ОВДЕ.

Вила Викторија: Апартман 2

Апартманот Вила Викторија 2 се наоѓа во Неа Плагиа (Грција), лоцирана во најмирниот дел од населбата. Идеална за лица коишто бараат спокоен и мирен одмор на 50м оддалеченост од плажата, погодно за фамилија со деца. Апартманот располага со 2 спални соби со по 2 кревета и една соба во која се наоѓа кујната. Апартманот има тераса и се наоѓа на втор спрат. Апартманот е идеален за четири лица или семејство. Погледнете го видеозаписот од сместувањето со еден клик ОВДЕ.

ETA Cashback

Сте слушнале за ЕТА CASHBACK картичката?

Со секоја ваша уплата на аранжман, добивате CASHBACK поени изразени во денари. Патникот добива повраток на средства од 400 до 4.100 денари CASHBACK во зависност од уплатата.

За уплата
6.000 - 9.000 ден
Cashback

400 ден

За уплата
9.000 - 12.000 ден
Cashback

600 ден

За уплата
12.000 - 15.000 ден
Cashback

800 ден

За уплата
15.000 - 18.000 ден
Cashback

1000 ден

За уплата
18.000 - 21.000 ден
Cashback

1200 ден

За уплата
21.000 - 24.000 ден
Cashback

1400 ден

За уплата
24.000 - 27.000 ден
Cashback

1600 ден

За уплата
27.000 - 30.000 ден
Cashback

1800 ден

За уплата
30.000 - 33.000 ден
Cashback

2000 ден

За уплата
33.000 - 36.000 ден
Cashback

2200 ден

За уплата
36.000 - 39.000 ден
Cashback

2400 ден

За уплата
39.000 - 42.000 ден
Cashback

2600 ден

За уплата
42.000 - 45.000 ден
Cashback

2800 ден

За уплата
45.000 - 65.000 ден
Cashback

3300 ден

За уплата
65.000 - 85.000 ден
Cashback

3700 ден

За уплата
над 85.000 ден
Cashback

4100 ден

Цени

Од

26.05.2021

До

04.06.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

210 EUR

Промо Цена

168 EUR

Од

04.06.2021

До

13.06.2021

Цена за наем на апп за 9ноќевања

Цена

280 EUR

Промо Цена

224 EUR

Од

13.06.2021

До

22.06.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

310 EUR

Промо Цена

248 EUR

Од

22.06.2021

До

01.07.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

390 EUR

Промо Цена

312 EUR

Од

01.07.2021

До

10.07.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

460 EUR

Промо Цена

368 EUR

Од

10.07.2021

До

19.07.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

540e EUR

Промо Цена

432 EUR

Од

19.07.2021

До

28.07.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

549 EUR

Промо Цена

439 EUR

Од

28.07.2021

До

06.08.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

549 EUR

Промо Цена

439 EUR

Од

06.08.2021

До

16.08.2021

Цена за наем на апп за 10 ноќевања

Цена

549e EUR

Промо Цена

439 EUR

Од

06.08.2021

До

15.08.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќи.

Цена

549 EUR

Промо Цена

439 EUR

Од

15.08.2021

До

24.08.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

529 EUR

Промо Цена

423 EUR

Од

16.08.2021

До

24.08.2021

Цена за наем на апп за 8 ноќи.

Цена

529 EUR

Промо Цена

423 EUR

Од

24.08.2021

До

02.09.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

459 EUR

Промо Цена

367 EUR

Од

02.09.2021

До

11.09.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

359 EUR

Промо Цена

287 EUR

Од

11.09.2021

До

20.09.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

299 EUR

Промо Цена

239 EUR

Од

20.09.2021

До

29.09.2021

Цена за наем на апп за 9 ноќевања

Цена

239 EUR

Промо Цена

190 EUR

Што е вклучено во цената

 • Сместувањето е на 9 ноќевања!
 • Наем на апратман.
 • Користење на клима и интернет.

Што не е вклучено во цената

 • Превоз
 • Патничко осигурување
 • Индивидуални трошоци

 

Важно

 • MОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ВРЕДНОСНИТЕ ВАУЧЕРИ ЗА ОТКАЖАНИТЕ АРАНЖМАНИ
 • Напоменуваме дека телефонска резервација важи 3 часа од моментот на резервација. Доколку поминат истите а нема потврда од уплата во (канцелраија, ж-ска или оnline), резервацијата се смета за откажена
 • За да резервирате апартман со депозит потребна е уплата од 30% и се рачуна од редовната сума. Депозитот е неповратен во случај на отказ од страна на патник пред дадениот рок според општи услови за патување
 • Активните попусти не се комбинират со други попусти
 • За споен термин се добива 10% попуст на двета термини.
 • Активните попусти и попустите за споен термин не се комбинираат
 • Можност за плаќање на 5 рати со приложување документ за вработување
 • Влегувањето во собите е после 14:00ч по локално време
 • Напуштањето на собите е во 10:00ч по локално време
 • Ако патникот не се појави или го откаже аранжманот на денот на неговата реализација, организаторот ќе го наплати целокупниот износ на аранжманот, односно 100%
 • За резервација на цените пресметани со попуст е потребно целосна уплата
 • Доплата за туристичка такса 0.5е од ден ( Се плаќа во вилата кај соптсвениците)
 • Цените се наменети за 7 ноќевања за наем на апартман.
 • Цените се израсени во евра/ уплатата е во денарска противредност 1е = 62 денари
 • Во апартманот е дозволено сместување на лица согласно со предвидениот капацитет т.е број на легла.
 • Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
 • При генерално чистење на секоја смена, апартманот се напушта во 10:00ч по локално време.
 • Апартманот кој се користи за време на одморот откако ќе се напушти, не се користи повторно од причини што се чисти за наредната смена.
 • Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуват самите гости
 • Кујните во сите студиа се опремени со најосновен прибор за подготовка на лесни јадења.
 • Јачината на сигналот на Интернет, брзината и квалитетот на поврзување, како и мрежната стабилност зависи исклучиво од давателот, техничките можности во одморалиштето и самиот регион и други фактори
 • Фотографиите од сместувачкиот капацитет се од повеќе студиa и апартмани
 • Во случај на отказ од страна на патникот, патникот е согласен средствата уплатени како резервација (депозит) од најмалку 30% да бидат задржани и истите не се рефундираат во име на трошоци на агенцијата а направени за име и за сметка на патникот. Истото важи и за целосната уплата

Факултативни излети

Не постојат факултативни излети за ова патување

Локација

Општи услови

Слични патувања