Блог

Вила Василис

Вила Василис се наоѓа во мирниот дел на Ипсос. Располага со двокреветни и трокреветни студија. Опремени со мини кујна, купатило, Wi-Fi. Секое од сместувањата има

Прочитај »

ЕТА CASHBACK КАРТИЧКА

Тимот на Ескејп Травел отсекогаш се грижел за своите патници. Во нашето 6 годишно работење доста од нашите клиенти се вратиле повторно да патуват со

Прочитај »

Toрони 2022: Вила Флора 1

Вила Флора е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина на првиот влез во Торони. Вилата е поставена на главната улица, која воедно минува

Прочитај »